Programa Neler Dâhil?

  • Simone’un ‘Borçtan Kurtulmak Neşeyle’ kitabından pratik araçlar içeren haftalık e-postalar.
  • Simone ile her ay, size araçları günlük hayatınızda nasıl kullanacağınızla ilgili daha fazla netlik verecek olan, CANLI BİR telekonferans. Hatlar açık olacak böylece canlı olarak soru sorabileceksiniz! Telekonferans kayıtları ve telekonferansta yer alan bütün temizlemeler, telekonferans sonrasında size sesli ve yazılı olarak e-postayla gönderilecektir.
  • Her ay, para, zenginlik, borç ve finansal farkındalıkla ilgili farklı konularda en son araç ve prosesleri içeren özel videolar.
  • Soru sorabileceğiniz, destek, kolaylaştırma ve daha fazlasını alabileceğiniz özel Facebook ve WhatsApp gruplarına katılım.
  • E-posta veya postayla size periyodik olarak gönderilecek sürpriz hediyeler.
  • Bazı aylık telekonferanslarda özel gizemli konuklar! Fikirlerini ve farkındalıklarını paylaşmak için telekonferansa kim gelecek? Bulmak için katılın!

Ne Zaman Başlayacağız?
Dünya üzerinde bulunduğunuz yerdeki tarih ve saati görmek için her bir maddeyi tıklayın


17 Şubat 2019 Pazar, 1:00PM PST

19 Mart 2019 Salı, 11:00AM PST

16 Nisan 2019 Pazartesi, 2:00PM PST

10 Mayıs 2019 Perşembe, 2:00PM PST

"Hiç Kimsenin Para Problemi Olmamalı!" Simone Milasas

Simone Milasas, büyük bir değişime gereksinim duyduğunu fark ettiğinde 187,000 ABD Doları borcu vardı. Kitabında ve bir yıllık kursu Borçtan Kurtulmak Neşeyle'de yer alan araçlar yardımıyla, iki yıl içinde borçlarından tümüyle kurtuldu.

Parayla ilgili realitenizin tamamını değiştirmeye hazır mısınız? Parayla ilgili olarak, eğer değiştirseydiniz sizin için farklı bir realite yaratacak, hangi bakış açınız var?

KİTABI SATIN ALIN

SİMONE HAKKINDA

Borçtan milyonlara, Simone Milasas finans tayfının her iki ucunu da yaşadı. Simone Milasas, dinamik bir dünya lideri, yazar, uluslararası konuşmacı ve İşin Neşesi'nin kurucusudur. Küresel bir işin neşe alanından nasıl yapılacağını açıklayarak tanıtmasıyla bilinir ve on yıldan fazladır en ileri iş yaratımı ve geliştirmenin ön saflarında olmuştur.

"An inspiring pragmatic read. Simone’s way of changing your point of view really makes you look at why you’re in debt, and how to get out of it as easily as you fell into it. Everything you need to change is right here."

Rebecca Hulse
Author

" The insight and wisdom in this book truly resonates for me on so many levels – as an investor, entrepreneur, and most of all CFO of our business and our life. What a gift this book will be to so many people! ​ "

Chutisa Bowman
​​Benevolent Capitalism

"This book is a gift to all those who are confused by money, intrigued by money, excited by money and hate money. The stories and interviews in this book are inspirational and incredibly practical."

Steven Bowman
​Conscious Governance

"Thank you sooo much for the GOODJ group/challenge/invitation and everything else it is!!! I like doing this thing where I look at where I was when I started and where I am now. And everything is so different. Money is not a problem. It is a choice. I've gone from: 1) having debt & lack & the loans being significant to knowing money is all around me ready to actualise. And all that is required is me choosing. 2) from "I have no money. I'm not valuable" to "How valuable am I? I know the universe will adjust to me" 3) from not giving myself any choice till it was all paid off to I'll have the money now please. Thank you for the gift you be! Thank you for being so open and joyful about it all!! Just.... THANK YOU!!!!!!!!!!!!!!! "

Aditi Iyer
CFMW
Close

50% Complete

Two Step

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.